Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kamilgr1/public_html/wp-includes/post-template.php on line 310

شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat این رویداد مسآله خشونت علیه زنان را مورد بررسی قرار می دهد.

خشونت علیه زنان یکی از گسترده ترین شکل نقض حقوق بشر است.

این قضیه در روابط اجتماعی نابرابر بین دو جنس وجود دارد و از توزیع ناعادلانه قدرت فردی و اجتماعی بین جنسیت ها ناشی می شود و برگرفته از محیط های فرهنگی و سیستم های آموزشی است.

 

11 Plaktivat

رفتار خشن اغلب تدریس می شود و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. از هر دو زن یک زن قربانی خشونت روانی و از هر چهار زن یک نفر به خشونت فیزیکی دچار می شود.

خشونت پشت درهای بسته اتفاق می افتد علاوه بر این زنان اغلب خشونت را در خانواده مخفی می کنند.

دلایل اصلی برای این کار ترس، شرم، احساس گناه، وابستگی اقتصادی و اختصاص دادن ارزش بسیار به «خانواده کامل» می باشد، اغلب آن‌ها جایی برای رفتن ندارند و یا نمی توانند دلیلی برای انجام این کار را ببینند.

 

11 Plaktivat

اغلب اوقات این نقطه عطف به پایان می رسد، زمانی که یک زن درک می کند تلاش برای حفظ رابطه خود با محرک خشونت به ضرر خود و یا کودکانش است، در این مرحله او به دنبال کمک بیرونی به خارج از رابطه است و خواستار حق زندگی اش می شود و در نهایت به رابطه پایان می دهد.

این تنها شانس او برای رهبری یک زندگی عادی بدون خشونت در آینده و توقف الگوی خشونت آمیز از سوی کودکان است. شایع‌ترین شکل خشونت علیه زنان خشونت روانی است که آن با توهین، فریاد و تهدید آغاز می شود و اغلب به خشونت فیزیکی بدل می گردد که به طور معمول افزایش می یابد.

برخی از این اقدامات که تحت عنوان خشونت فیزیکی قرار می گیرند عبارتند از:

سیلی زدن، کتک زدن، لگد زدن، مشت زدن، کشیدن مو و غیره. شرکت در رقابت طراحی پوستر به شما این امکان را می دهد تا به کاهش شمار قربانیان خشونت و افزایش آگاهی عمومی از هر گونه خشونت علیه زنان کمک نمایید.

 

plaktivat 11 - شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

Women 01 768x1024 - شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

Women 02 768x1024 - شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

Women 03 768x1024 - شرکت در یازدهمین رقابت پوستر 11 Plaktivat

 

لینک رقابت:

Poster design Competition “NO EXCUSE”

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0
  •  
  •  
  •  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *