مهر 4, 1396

طراحی گرافیک

Headerpic02 - طراحی گرافیک

 

طراحی گرافیکی مناسب کسب و کار شما می‌تواند کاری زمان‌بر و بسیار هزینه‌بر باشد. خصوصا که در دنیای شلوغ تبلیغاتی امروز داشتن تبلیغاتی کاربردی که متفاوت دیده شود بسیار سخت است و نیازمند تخصصی بالا در این زمینه می‌باشد.

ما در کامیل گرافیک با بهره‌گیری از طراحان با تجربه بالا این پروسه را برای شما راحت کرده‌ایم تا با خیال راحت به امور مریوط به کسب و کار خود بپردازید و کار طراحی تبلیغاتی را به دست متخصصانش بسپارید.

بخشی از حیطه‌هایی که ما در طراحی آن‌ها می‌توانیم به شما کمک کنیم:

 

طراحی هویت بصری:

هویت بصری برند در اصل “چگونگی” درک یک کسب و کار توسط مشتریان است. از طریق طراحی هویت بصری است که یک برند تلاش می کند به وضوح با مخاطب ارتباط برقرار کند. هویت برند ترکیبی است از: نام تجاری، آرم و نشانه، رنگ و سبک انتقال تصاویر بصری.

Branding Stationery Mockup Vol.8 - طراحی گرافیک

 

طراحی کاتالوگ و بروشور:

بروشورها و کاتالوگ‌ها به نوعی نمایشگاهی از محصولات و خدمات شما می‌باشند که مستقیم به دست مخاطب مورد نظر شما می‌رسند و از این‌رو طراحی تخصصی آن‌ها با توجه به نوع مخاطب بسیار مهم است. استفاده از یونیفورم، رنگ و فونت مناسب در جلب توجه مخاطبین شما نقش اساسی ایفا می‌کند.

Danesh Afzar 9 - طراحی گرافیک

 

طراحی تبلیغاتی:

طراحی تبلیغاتی اعم از پوستر و تبلیغات محیطی و تبلیغات مجله‌ای نقش بسزایی را در آگاهی رساندن در مورد برند و یا یک محصول مشخص شما بازی می‌کند. مهم است که المان‌های اصلی برند شما مانند رنگ و فونت و ایدیولوژی پشت سر محصولات شما در این آگهی‌ها به چشم بیاید.

Nestle - طراحی گرافیک

طراحی وب‌سایت و رابط کاربری

وب‌سایت و اپلیکیشن شما پل ارتباطی شبانه روزی شما با مشتریان و مخاطبینتان است. اگر طراحی آنچه که بیننده می‌بیند، سخت، پیچیده و خلاف سلیقه‌اش باشد، این پل ارتباطی از بین می‌رود و شما با تمام هزینه‌ای که کرده‌اید، جوابی مناسب نخواهید گرفت. این‌جاست که دانش و تجربه یک استودیوی طراحی به کار می‌آید تا با شناخت مخاطب شما، رابط کاربری را بر اساس نیاز مخاطبین شما طراحی کند.

 

Envato Workspace Mockup by Tranmautritam - طراحی گرافیک

طراحی پوستر:

پوسترها متریال‌های بسیار مناسبی برای آگاهی دادن و اطلاع‌رسانی در مورد یک محصول، یک مراسم یا نشست، یک نمایش و هرچیز دیگریست که نیاز به معرفی در سطح جامعه با مخاطب بالا را دارد.

kish 06 - طراحی گرافیک

 

 

طراحی کتاب و مجله

طراحی و صفحه‌آرایی کتاب‌ها و مجله‌ها بصورت حرفه‌ای کاری زمان‌بر و نیازمند تخصص‌های خاصی چون توانایی ادیت و اصلاح متن و شناخت لی‌آوت می‌باشد. هر گروه سنی لی‌اوت و چیدمان مخصوص خود را می‌طلبد و فونت‌ها و رنگ‌های مخصوص به خود را دارد.

استفاده از یک متخصص این‌کار می‌تواند شما را در مراحل بعد از این کار از هزینه‌های اضافه‌ای چون اصلاح‌های مجدد و یا چیدمان‌های مجدد باز دارد!

 

05 - طراحی گرافیک

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •